[:ua] Шведський Інститут і Посольство Швеції ВИСТАВКА ”Тут ростуть діти” Шведська література для дітей Чи можна розповідати в дитячих книжках про все на світі? У багатьох шведських дитячих книжках порушуються теми, які дорослі можуть вважати надто передчасними для дітей. Є книжки про самотність і смерть, а ще про дружбу та силу уяви. Дітям цікаво впізнавати …

13 Вер - 17 Вер

Виставка шведської літератури для дітей ”Тут ростуть діти”

Виставка, Львівський міжнародний літературний фестиваль 10:00 - 18:00 [:en]вул. Винниченка, 1, м. Львів[:] Львівська обласна бібліотека для дітей

Детальніше

[:ua]

Шведський Інститут і Посольство Швеції
ВИСТАВКА ”Тут ростуть діти”
Шведська література для дітей
Чи можна розповідати в дитячих книжках про все на світі? У багатьох шведських дитячих книжках порушуються теми, які дорослі можуть вважати надто передчасними для дітей. Є книжки про самотність і смерть, а ще про дружбу та силу уяви.
Дітям цікаво впізнавати себе в книжках, які їм потрапляють у руки. Однак це не означає, що написане в книжках повинне відбуватися саме в їхньому дитячому середовищі. Один із найголовніших сенсів літератури в тому, що книжки розширюють світогляд.
Серед персонажів виставки є кмітливі діти, що розгадують таємниці, безстрашні принцеси, які рятують принців, малі діти, котрі відчувають заздрість, злість чи смуток. Є діти, які роздумують про те, де вони були, перш ніж народилися, безпритульні діти й діти, які воліють усе вирішувати самотужки. Ці діти мають змогу бути різними, знаходити своє місце в житті і розвиватися.
Для Швеції важливо мати доступ до літератури, де охоплено всіх дітей так, що вони можуть відчувати свою причетність до всього. І вагомим дороговказом тут слугує міжнародний обмін. Те, що книжки перекладаються і завойовують читачів у різних куточках світу, допомагає розуміти і збагачуватися знаннями одне про одного. Для малих читачів це особливо важливо.
Астрід Ліндґрен сказала про це чи не найкраще: "Хороша література дає дитині місце в світі, і світ поміщається в дитині".
[:]

Організатор

Час

(Середа) 10:00 - 18:00

Місце

Львівська обласна бібліотека для дітей

[:en]вул. Винниченка, 1, м. Львів[:]

×